Hai la Bai: Vacanta la Bai Termale

Hai la Bai



Aveti ocazia sa mergeti intr-o vacanta foarte relaxanta dar si terapeutica in statiuni din Romania cu bai termale: Baile Olanesti, Baile Herculane, Saturn, Eforie Sud, Calimanesti, Baile Tusnad, Amara, Buzias, Moneasa, Slanic Prahova, Turda, Vatra Dornei.

Programul “Hai la Bai” este organizat de Organizatia Patronala a Turismului Balnear din Romania si Asociatia Nationala a Agentiilor de Turism. Se desfasoara in perioada: 15 iunie – 15 septembrie.

Pachetul oferit include:

  • 6 zile cazare cu pensiune completa (masa inclusa)
  • minim 5 zile tratament (2 proceduri /zi)
  • o consultatie medicala la sosire (pe baza recomandarii medicale)

Tariful pentru 1 pachet este:

  • Hotel 2 stele: 575 ron/ pachet pentru 1 persoana (loc in camera dubla)
  • Hotel 3 stele: 690 ron/ pachet pentru 1 persoana (loc in camera dubla)

Pentru familiile cu copii se acorda gratuitate la cazare copiilor pana in 12 ani, cazati in camera parintilor. Biletul de vacanta poate fi cumparat numai cu plata integrala, prin intermediul agentiilor de turism membre ANAT din tara. Orice modificare a rezervarii anuleaza reducerea.

Agentii de Turism implicate in programul “Hai la Bai”

Oras Agentie Telefon E-mail
Arad Eximtur Arad 0257.270.077 arad@eximtur.ro
Bacau Estival Tur 0334.405.171 turism@estivaltur.ro
Baia Mare Paralela 45 0362.101.173 baiamare@paralela45.ro
Baia Mare Eximtur Baia Mare 0262.222.395 baiamare@eximtur.ro
Bistrita Simcotour 0263.218.204 office@simcotour.ro
Brasov Carlida Travel 0368.420.107 office@carlidatravel.ro
Brasov Net Transylvania 0268.477.224 net_transylvania@gmail.com
Brasov NC Travel 0268.406.535 rezervari@nctravel.ro
Brasov Paralela 45 0268.470.679 office@paralela45bv.ro
Bucuresti Camira Turism 021.316.45.11 andrei.dobrota@camiraturism.ro
Bucuresti Perfect Tour 080.10.88888 daniela.marinescu@perfect-tour.ro
Bucuresti Family Travel 021.233.16.86 office@familytravel.ro
Bucuresti Accent Travel & Events 021.314.19.80 silvia.ioanitescu@accenttravel.ro
Bucuresti Peter Express 021.316.52.72 office@peterexpress.ro
Bucuresti Ama Tours 021.230.03.20 info@amatours.ro
Bucuresti Magest Turism 021.335.64.50 intern@magest.ro
Bucuresti Apsa Travel 021.311.36.21 office@apsatravel.ro
Bucuresti Dodo Travel 021.330.85.82 contact@dodotravel.ro
Bucuresti Top Global Turism 031.431.23.41 info@topglobalturism.ro
Bucuresti BTT Travel 021.315.45.03 vanzari@btt-travel.ro
Bucuresti Phoenix 021.315.75.55 contact@phoenixturism.ro
Bucuresti Thomas Muller Travel 021.332.45.35 office@thomasmuller.ro
Bucuresti Art Nouveau Events 0743.139.793 artnouveauevents@gmail.com
Bucuresti ONT Carpati Airtour 021.314.19.22 marketing@ontcarpati.ro
Bucureti Grafos Travel 021.308.36.79 office@grafos.ro
Bucuresti Total Reisen & Jagd 021.413.38.09 office@totalreisen.ro
Bucuresti Anchor Travel 021.529.77.51 ilinca@anchor-travel.ro
Bucuresti Azur Travel 021.313.19.80 office@azur-travel.ro
Bucuresti Condor Hunting & Business Travel 021.320.62.72 rodica@condortour.ro
Bucuresti Paralela 45 021.311.19.58 tony.madularu@paralela45.ro
Bucuresti Eximtur Gerota 021.315.87.11 bucurestigerota@eximtur.ro
Bucuresti Eximtur Latina 021.318.40.05 bucurestilatina@eximtur.ro
Bucuresti Global Events 021.310.07.09 contact@gbt.ro
Bucuresti Mareea 021.619.25.84 bucuresti@mareea.ro
Buzau Antic Tour 0238.719.796 office@antictour.ro
Calarasi Vacanta Stelelor 0746.096.008 vacanta_stelelor@yahoo.com
Cluj Napoca Albatros 0264.455.575 office@albatrostravel.ro
Cluj Napoca Eximtur 0264.433.569 travel@eximtur.ro
Cluj Napoca Eximtur Cluj Iulius Mall 0264.522.000 travel@eximtur.ro
Cluj Napoca Mareea 0264.403.611 cluj@mareea.ro
Constanta Vega Travel 0241.553.500 agentie@vegatravel.ro
Constanta Eximtur Constanta 0734.997.189 constanta@eximtur.ro
Deva Mareea 0254.23.44.23 serena.szanto@mareea.ro
Galati Agatur 0236.406.011 agaturltd@yahoo.com
Galati Academic 0236.498.364 academic_galati@yahoo.com
Galati Prestige Tours 0236.462.372 prestige_tours2003@yahoo.com
Galati Paralela 45 0236.312.737 paralela45galati@yahoo.com
Iasi Travel 4 You 0232.267.796 office@travel4you.ro
Iasi Olimp Turism 0232.215.539 office@olimp-turism.ro
Medias Paralela 45 0269. 832.422 medias@paralela45.ro
Oradea Eximtur Oradea 0259.412.418 oradea@eximtur.ro
Oradea Alegros Tours 0259.467.881 alegros.tours@rdslink.ro
Piatra Neamt AS 0233.231.790 office@astour.ro
Petrosani Turism Valea Jiului 0254.542.771 rosiaromeo@yahoo.com
Pitesti Travel Muntenia 0248.221.020 turism@munteniatravel.ro
Pitesti Paralela 45 0348.401.649 pitesti@paralela45.ro
Pitesti Discovery 0248 218589 turism@discovery-romania.ro
Ploiesti Elena Travel 0244.515.701 travel_elena06@yahoo.com
Ploiesti Sirius 0244.594.911 sirius_ploiesti_2006@yahoo.com
Ploiesti Dam Travel 0724.374.819 office@damtravel.ro
Satu Mare Agentiea Accord 0261.737.915 abt@accord-travel.ro
Sibiu Paralela 45 0269.216.096 paralela45sibiu@ctrnet.ro
Sibiu Eximtur Sibiu 0269.245.508 sibiu@eximtur.ro
Slatina ATT Slatina 0249.430.100 office@travelatt.ro
Suceava Eximtur Iulius Mall 0330.803.070 suceava@eximtur.ro
Targoviste Blue Moon Travel 0245.206.169 blue_moon_travel@yahoo.com
Targoviste BTT Targoviste 0245.634.224 btttargoviste@yahoo.com
Targu Jiu Carpatia Tour 0253.225.555 carpatiatourgorj@yahoo.com
Targu Mures ADONIS 0265.260.068 office@adonis-travel.com
Timisoara Eximtur Victoriei 0256.492.958 timisoaravictoriei@eximtur.ro
Timisoara Timisoara Mall 0256.247.633 timisoaramall@eximtur.ro
Timisoara Mareea 0256.431.005 timisoara@mareea.ro

Hoteluri inscrise in programul “Hai la Bai”

Statiune Hotel Stele
Amara Hotel Parc 3
Baile Olanesti Hotel Olanesti 3
Baile Olanesti Hotel Alice 3
Baile Olanesti Hotel Select 3
Baile Herculane Hotel Minerva 2
Baile Herculane Hotel Hercules 2
Baile Herculane Hotel Cerna 2
Baile Tusnad Hotel Tusnad 3
Baile Tusnad Hotel Ciucas 3
Buzias Hotel Parc 3
Buzias Hotel Timis 2
Calimanesti Hotel Caciulata 3
Calimanesti Hotel Cozia 3
Calimanesti Hotel Oltul 3
Calimanesti Hotel Central 2
Calimanesti Hotel Teilor 2
Calimanesti Vila Liliacul 3
Calimanesti Vila Trandafirul 3
Eforie Sud Hotel Capitol 2
Eforie Sud Hotel Gloria 2
Lacul Sarat Hotel Lacul Sarat 2
Moneasa Hotel Parc 2
Moneasa Hotel Parc 3
Sangeorz Bai Hotel Hebe 2
Saturn Hotel Hora 3
Saturn Hotel Balada 3
Saturn Hotel Sirena 3
Saturn Hotel Cerna 3
Saturn Hotel Aida 2
Saturn Hotel Tosca 2
Saturn Hotel Prahova 2
Saturn Hotel Semiramis 2
Saturn Hotel Mures 2
Sinaia Hotel Cristal-Stadion 3
Slanic Prahova Hotel Slanic 2
Turda Hotel Turda 3
Turda Hotel Alpin 3
Turda Hotel Baisoara 2
Vatra Dornei Hotel Carol 3

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>